EN IYI TARAFı OKEY OYNA

En iyi Tarafı okey oyna

En iyi Tarafı okey oyna

Blog Article

Gayrı sitelerden farklı olarak kaliteyi, makul düzeyde yeni insanlar ile tanışma imkanını sizlere sunan şehir hatta okey oyna ise bir taraftan da dostça etme olanakını sizlere sunarak hem temsil oynamak hem bile söyleşi etme vesileına malik olmanızı esenlıyor.

Ağababa fiilen çok uygun oynuyor teke kalmıştım ama bile bitti ve bizim çocuk olmamız dayanıklı hayırlı olmamaış

İnsanların bir yandan eğlenebilecekleri bir yandan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri entrika sitesi olarak ihtimam veriyoruz.

Eşiniz ile birlikte masanın alınlıklı etrafına oturarak iki adet bot ile dubara oynayabileceğiniz eşli oyunu en şatır oyun tarafından biridir.

Çeşitli Versiyonlarda da Okey Oynayanların Tercihi! Son yıllarda internet kullanımının artması ile beraber online olarak da oynanmaya süregelen bu temsil ciğerin biröte farklı dubara sitesi geliştirilmiştir. Bu sitelerden biri de okeyy.net olarak bilinmektedir.

Baştan sona yasal bir şekilde oynanan ve sizlerden rastgele bir tıngır almayan bu kent sebebiyle ihvanınızla ahenkli zaman geçirmeniz daha çok muhtemel.

Artık masanıza yalnızca aşağıdaki adresi paylaşmış olduğunız rüfekaınız girebilir, adresi kopyalayıp temsil ortamında arkadaşınıza ileti atabilir ya da içtimai medyada paylaşabilirsiniz

Giriş yapmış olduktan sonrasında lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Ekranın ortasında mevcut tüm tabloların bir listesi bulunmaktadır.

Oyuna bidayet simultane karışık gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolayca hizaya getirebilir ve böylecene hengâm kazanabilirsiniz. Yağız, yeşil, gökçe ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki tüm taşları mandepsi kuralları çerçevesinde bir araya sağlamak ve elinizi açarak benek kazanmaktır.

Ihvanınızla beraber oynama imkanının olması da başka okey oyunlarına göre güvenilir bir avantajın göstergesidir.

İşinizi keşfet top şansa bırakarak okey oyna bünyelmamalı, kuralları bilmeli ve buna gereğince isabet şansınızı zaitrmalkaloriız.

Peki hangi taş sahtedir ve nasıl bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst rakamı joker adına geçmektedir. Misal gökçe 3 göstergemiz ise gökçe 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz zehir taş joker kabilinden kullanılır. Doğrusu istediğiniz her taşın cepheına koyabilirsiniz.

çok körpe oyun hep yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın canım dilek ediyorum lütfen

Okey plus oyununu hem masabedenü bilgisayardan, hem de taşınabilir telefonundan oynayabilirsiniz. Hareketli telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden de doğrudan online bağlamlanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Düzen odalarına direkt girebileceğiniz üzere, kendiniz de bir okey plus kaşkariko odası açabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya misafir oyuncuların dahil olması bağırsakin bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu çağırma edebilirsiniz.

okey net

Report this page